O NAS

Jesteśmy nowym klubem sportowym, ale z dużym doświadczeniem założycieli i kadry.

Chcemy zarażać swoją pasją do ruchu oraz przekazywać ją innym. Chcemy pokazać jak niewiele potrzeba by poprzez ruch dobrze się bawić. Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy, trenerzy, byli i czynni zawodnicy oraz nauczyciele z dużym doświadczeniem pedagogicznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Sport jest naszą pasją, którą chcielibyśmy zainteresować jak najwięcej osób, bez względu na wiek i status społeczny.

Wspólnie możemy sprawić, że zaczniemy bardziej dbać o nasze zdrowie i kondycję fizyczną. Pragniemy, aby znaczenie sportu ciągle rosło, a wraz z nim grono zainteresowanych osób.

Chcemy, aby sport był sposobem na spędzanie wolnego czasu, realizowanie własnych pasji życiowych oraz dróg rozwoju osobistego.

Misją Stowarzyszenia RaDaR jest stwarzanie dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym dogodnych warunków do uprawiania sportu, dbania o swoją sprawność fizyczna i zdrowie.
Dbałość o podnoszenie poziomu sportowego dzieci i młodzieży oraz wychowanie jej w duchu czystej sportowej rywalizacji.

Naszym głównym celem jest upowszechniania i popularyzacja szeroko rozumianej aktywności sportowej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców regionu.